עו"ד ונוטריון ד"ר זמי מור מילברג הינו רופא שיניים במקצועו בעל נסיון רב בתחום.

כרופא, עבד במספר מרפאות ציבוריות, בעברו, בעל מרפאה פרטית ואף ניהל מספר מרפאות ציבוריות. נסיונו הרב כרופא עוזר לו להבין האם בוצעה רשלנות רפואית במטופל וכן יכול להעריך את סיכויי התובענה.

עיקר עיסוקו כיום הינו בתחום הרשלנות הרפואית ובטיפולי שיניים בפרט.

משרדו של עו"ד ונוטריון דר' זמי מור מילברג עוסק בייצוג נפגעים בשל רשלנות רפואית בתחום שיניים פה ולסת, תחום אסתטיקה וכן בכל תחומי הרפואה בכללה.

השכלתו הרפואית, הניסיון וההכרות עם חברות הביטוח (אשר עובד ועבד עימם בעבר), הגופים הנתבעים כגון קופות חולים, רופאים פרטיים, בתי חולים ועוד, מקנים לעו"ד ונוטריון דר' זמי מור מילברג יתרון יחסי בניהול תיקי תביעה, אשר ביחד עם הידע  והניסיון המשפטי הנרחב של המשרד מבטיח ללקוח ייצוג משפטי איכותי ומיצוי זכויותיו לקבלת פיצוי מרבי בשל פגיעתו המשרד עומד בקשר עם מומחים רפואיים מובילים בתחום הרפואי ובין השאר: אורטופדים, אונקולוגים, גניקולוגים, פסיכיאטרים, פסיכולוגים, נוירולוגים, כירורגים ובתחומים אחרים.

מומחים אלה מספקים למשרד חוות דעת רפואיות ואחרות, על מנת לבסס את תביעת הלקוח על הצד הטוב ביותר.

הטיפול בכל פניה של לקוח מתחיל בפגישת יעוץ ראשונית, אשר בה מקבל המתלונן הערכה ראשונית של סיכויי התביעה וכן הסבר מלא ומקיף על שלבי הטיפול בתיק, עלויות ופרק הזמן הנדרש לטיפול בכל שלב, עד להכרעה וקביעת פיצויים על דרך של פסק דין או הסכם פשרה.

המשרד דוגל בשקיפות מלאה כלפי כל לקוח, שיתוף מלא של הלקוח בכל שלבי הטיפול בתיק והתפתחויות, תוך מתן אפשרות לקיים בכל שלב פגישת עדכון אישית.

ניהול תביעת פיצויים בגין נזקים שנגרמו באירוע המוגדר כרשלנות רפואית דורש יצוג של עו"ד מנוסה, אשר לו הכרות עם התחום המורכב של תביעות בגין נזקי גוף שנגרמו בעת טיפולים רפואיים.

משרדו של עורך דין נוטריון דר' זמי מור מילברג מקפיד על קבלת עידכונים אודות חידושי הפסיקה בתחום עיסוקו על מנת להגיע לרמת מצוינות מרבית, שתוביל לכך שכל לקוח יקבל את השירות המשפטי והייצוג הטוב ביותר.

עו"ד נוטריון ד"ר זמי מור מילברג הינו רופא שיניים במקצועו ועו"ד המתמחה ברשלנות רפואית.

במהלך שנות פעילותו, רכש עו"ד ד"ר מור מיומנויות רפואיות רבות, המאפשרות לו לזהות את העילות להגשת תביעת רשלנות רפואית – לרבות בתחום האסתטיקה, הסובל ממקרים רבים של רשלנות רפואית.

עו"ד ד"ר מור משלב בין שני התחומים הייחודיים של עולם הרפואה ועולם המשפט. משכך, הוא מחזיק ביכולת ייחודית להעריך מהם סיכויי התובע במשפט, טרם תחילת התהליך – ובמידת הצורך לייצג את לקוחו על הצד הטוב ביותר.

כחלק מתפישת עולמו, מקפיד עו"ד ד"ר מור לייצג ולשתף את הלקוח לאורך כל שלבי התביעה, החל מזיהוי היווצרות הרשלנות הרפואית והכנת התביעה, דרך הייצוג בבית המשפט וכלה בקבלת הפיצויים ההולמים ללקוח.

עו"ד ד"ר מור מבין את מצוקתם של אלו שהגיעו (בדרך כלל מבחירה) לטיפול אסתטי, אך סיימו את הטיפול כשהם פגועים, ניזוקים וסובלים ממראה אסתטי לא רצוי או אף מפגיעות רפואיות חמורות. לכן, עושה עו"ד ד"ר מור כל מאמץ על מנת שהנפגעים יקבלו פיצויים הולמים לסבלם המיותר ולכאב הפיזי והנפשי הכרוך בכך.

בנוסף, מקפיד עו"ד ד"ר מור להישאר 'עם אצבע על הדופק' מבחינה רפואית ומשפטית ומתעדכן במאמרים מקצועיים וחידושי פסיקה.

לתיאום פגישת ייעוץ, אנא צור קשר בטל' 054-4520834 או בדוא"ל zamymor.law@gmail.com