תחומי פגיעה נפוצים
בשנים האחרונות, תחום הרפואה האסתטית תפס תאוצה והפך למבוקש ונגיש. בעקבות הביקוש, קמו מכונים רבים המתמחים ברפואה האסתטית על שלל גווניה – ניתוחי אף, השתלות שיער, עיבוי שפתיים, שאיבת שומן, ניתוחי חזה ועוד.

אלא, שלא תמיד ניתוחים אלו מצליחים. לא פעם מוצא עצמו המטופל עם חשש ממשי לשינוי המראה החיצוני ואף עם פגיעה באיכות החיים ובמצבו הרפואי.

כאשר הרופא המנתח אינו מבצע את עבודתו נאמנה, מהווה הדבר רשלנות רפואית, גם אם מדובר בניתוחים קוסמטיים שנעשו מבחירה ושלא נדרשו מבחינה רפואית.

לרשלנות הרפואית בתחום האסתטיקה שני תחומי פגיעה עיקריים:

רשלנות בניתוחים בהגדלת או הקטנת חזה :
רבים ממקרי הרשלנות הרפואית נגרמים בניתוחים להגדלת חזה או הקטנתו.לפני כל הליך רפואי, ובייחוד בתחום הגדלת חזה אצל נשים לפני הריון והנקה, חובה על המטפל לספק את מלוא הפרטים ולקבל את הסכמת המטופלת.

ניתוחים אלו טומנים בחובם סיכונים רבים (שהמטופלת לא תמיד יודעת עליהם), כגון א-סימטריה בין השדיים, אובדן תחושה, זיהומים, דימום והצטברות נוזלים, צניחה של השדיים, דחייה של השתל ועוד.

אמנם לעיתים תהיה זו תופעת לוואי טבעית, אך לא פעם הנזק הוא תוצאה של רשלנות מצד הרופא המנתח.

רשלנות בניתוח לשאיבת שומן :
משקל יתר גורם למחלות קשות ולמוות בטרם עת, ולכן רבים פונים לביצוע ניתוח שאיבת השומן, אשר גם בו כרוכים לא מעט סיכונים וסיבוכים.

על המטופל לדעת, כי לאחר ביצוע הליך שכזה עשויות להופיע מספר בעיות, כגון נפיחות וכאב, הותרת צלקות מכוערות, פיגמנטציה באיזור הניתוח, דימום, דלקות ועוד. כאשר הרופא המטפל לא התריע מפני כל אלו ולא קיבל את הסכמת המטופל, יהווה הדבר רשלנות רפואית.

אז אם קיים חשש כי נגרם לך נזק כתוצאה מרשלנות רפואית, פנה עוד היום למשרדנו – ונבחן את היתכנות תביעתך.

לתיאום פגישת ייעוץ, אנא צור קשר בטל' 054-4520834 או בדוא"ל zamymor.law@gmail.com